Szia! Nekem tetszenek a kpek, s szerintem ha tudsz, akkor majd tegyl fel mg tbbet. A karavnoshoz nem nagyon tudok mit hozzszlni, mivel (mg mindig) nincs tevm....:))) Ja, s a vicceket is bvtheted majd! :) Jucus voltam
2004.05.15. 11:47
Sziasztok!Krlek rjtok meg hogy mi tetszik a honlapban s mi nem!